Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kabelio tvirtinimo juosta
| Ilgis (mm) | 235 |
| Plotis (mm) | 80 |
| Aukštis (mm) | 10 |
| Plotis | 235 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Gylis | 8 mm |
| RAL numeris | 7001 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.147 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 8 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.144 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 420 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
