Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas 45×45 standarto instaliacijai, 50×160 mm, anoduotas aliuminis
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 162 |
| Aukštis (mm) | 56 |
| Plotis | 162 mm |
| Gylis | 56 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Gaubtų skaičius | 3 |
| Su gaminiu pateikiami dangteliai | Ne |
| Gaubto plotis 1 | 45 mm |
| Gaubto plotis 2 | 45 mm |
| Gaubto plotis 3 | 45 mm |
| Simetrinis | Taip |
| Stačiakampės konstrukcijos tipas | Taip |
| Medžiaga | Alumīnijs |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Anodēts |
| Spalva | Alumīnijs |
| Galinės sienos konstrukcija (vidinis šonas) | Nepārtraukts cits profils |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Su kanalo sujungimu | Taip |
| Montavimo perforacija apačioje | Ne |
| Gaubtų montavimo metodas | Iekšējais gulēšana |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 8000 mm² |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 90 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2000 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 54 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 162 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.85 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 8 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 17.14 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 288 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 657.04 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |