Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas 45×45 standarto instaliacijai, 50×50 mm, baltas aliuminis
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 54 |
| Aukštis (mm) | 54 |
| Plotis | 54 mm |
| Gylis | 54 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Gaubtų skaičius | 1 |
| Su gaminiu pateikiami dangteliai | Ne |
| Gaubto plotis 1 | 45 mm |
| Simetrinis | Taip |
| Stačiakampės konstrukcijos tipas | Taip |
| Medžiaga | Alumīnijs |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Anodēts |
| Spalva | Cits |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Prijungiamų pertvarų skaičius | 1 |
| Su kanalo sujungimu | Taip |
| Montavimo perforacija apačioje | Ne |
| Gaubtų montavimo metodas | Iekšējais gulēšana |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 2500 mm² |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2000 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 54 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 54 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 177 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 154 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 12 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 768 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1600 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 419 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |