Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas PVC su dangčiu 20×20 mm, juodas RAL9011
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 19 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Aukštis | 20 mm |
| Plotis | 19 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 228 mm² |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Spalva | Melns |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 9011 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Dangčio modelis | Brīvs |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Pristatoma su ritiniu | Ne |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Smūgio stiprumas | IK06 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2000 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.34 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2040 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.836 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4032 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| STEP modelio failas | Atsisiųsti čia |