Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas PVC su dangčiu 20×35 mm, šviesiai pilkas RAL7035
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 33 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Aukštis | 20 mm |
| Plotis | 33 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 420 mm² |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 7035 |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |
| Dangčio modelis | Brīvs |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Pristatoma su ritiniu | Ne |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 10.67 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2560 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 722.88 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |