Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas PVC su dangčiu, 30×30 mm, pilkas, RAL7030
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 30 |
| Aukštis (mm) | 30 |
| Aukštis | 30 mm |
| Plotis | 30 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 620 mm² |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Spalva | Pelēks |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 7030 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Dangčio modelis | Brīvs |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Taip |
| Pristatoma su ritiniu | Ne |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 56 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 56 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 17.32 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1848 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1630 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |