Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas su dangčiu 3-jų sekcijų, 20×50 mm, ilgis 2 m, ATA, baltas RAL9010
| Aukštis | 20 mm |
| Plotis | 52 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 900 mm² |
| Be halogeno | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 2 |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Taip |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Pristatoma su ritiniu | Ne |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 32 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 11.65 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1344 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1460 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 529.3 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |