Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas su dangčiu, 60x110mm, RAL9010
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 110 |
| Aukštis (mm) | 60 |
| Aukštis | 60 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 5460 mm² |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Spalva | Balts |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Prijungiamų pertvarų skaičius | 3 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Dangčio modelis | Brīvs |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Taip |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Su kanalo sujungimu | Taip |
| Pristatoma su ritiniu | Ne |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 16 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 16 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 20.36 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 432 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
