Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalo sujungimo dangtis, 65×100 mm, LAN, BRA, lakštinio plieno
| Tinka sienos kanalo pločiui | 100 mm |
| Sienos kanalo gylis | 68 mm |
| Gaubto plotis | 80 mm |
| Modelis | Kanāla savienojuma pārsegs |
| Forma | Simetrisks |
| Tvirtinimo tipas | Pašlīmējošs |
| Medžiaga | Tērauds |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Pārklāts |
| Spalva | Sudrabs |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
