Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalo vidinis kampas, 12×30 mm, ATA, RAL9010
| Ilgis (mm) | 48 |
| Plotis (mm) | 48 |
| Aukštis (mm) | 34 |
| Aukštis | 13 mm |
| Plotis | 32 mm |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Kampo diapazonas | 83 ° |
| Kampo diapazonas | 140 ° |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Pieķerties |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 48 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 48 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 34 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.01 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.01 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.457 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5760 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1040 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 90.808 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |