Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas VegaD, Univers FW, ventiliacinės grotelės
| Svoris (neto) | 0.049 |
| ETIM klasė | EC000320 Ventilators (korpuss/skapis) |
| Sienos sumontavimas | Ne |
| Suprojektuotas kaip įstumiamas ventiliatorius | Ne |
| Oro cirkuliatorius | Taip |
| Stogo ventiliatorius | Ne |
| Su filtru | Ne |
| Su apsauginiu gaubtu | Ne |
| EMC versija | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Montavimo metodas | Fiksējama montāža |
| Tinka 19 colių stovo montavimui | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Gylis | 25 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.12 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1500 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
