Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Motažinė dėžutė standartinei instaliacijai, 60 mm, 90x90x42 mm, ATA/LF, RAL9010
| Ilgis (mm) | 145 |
| Plotis (mm) | 90 |
| Aukštis (mm) | 45 |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Taip |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Forma | Taisnstūra |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Atsparus smūgiui | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 92 mm |
| Įrenginio aukštis | 147 mm |
| Įrenginio gylis | 43 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.11 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 255 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.67 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 720 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 121.48 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |