Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Mygtukinis perjungiklis, 2-jų klavišų, Berker
| Ilgis (mm) | 41.6 |
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montavimo gylis (mm) | 35 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Modelis | Sērijas spiedpoga |
| Veikimo metodas | Rokeris |
| Veikimo principas | Elektromehāniskais |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 2 |
| Bekontaktis tipas | Ne |
| Svirtelių skaičius | 2 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Su apšvietimu | Ne |
| Su lempa | Ne |
| Su signaline lempa | Ne |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Permatomas | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Įspaudas | Nav |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 41.6 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.084 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.94 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 4.17 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
