Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Pasukamas jungiklis žaliuzėms, 1P, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Žaliuzėms | Taip |
| Roletams | Taip |
| Markizėms | Taip |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Modelis | 1 polu slēdzis |
| Polių skaičius | 1 |
| Veikimo metodas | Pagrieziena poga |
| Su elektriniu užraktu | Nē |
| Su mechaniniu užraktu | Taip |
| Kontroliuojamas mechaniškai | Taip |
| Valdomas su elektronika | Ne |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Permatomas | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Įrenginio plotis | 70.85 mm |
| Įrenginio aukštis | 70.85 mm |
| Įrenginio gylis | 42.31 mm |
| Suprojektuotas plotas | 70.85 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 70.85 mm |
| Suprojektuotas gylis | 32 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 42 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.696 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 245 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.696 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 140 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.244 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1840 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 227.88 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
