Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Pasukimo rankena, Berker Serie 1930/Glass, žalvaris
| Ilgis (mm) | 15.4 |
| Plotis (mm) | 13 |
| Aukštis (mm) | 35 |
| Modelis | Pārslēgt |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Metāls |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Alumīnijs |
| RAL numeris (gretimas) | 1036 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Plotis | 13 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Gylis | 16 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 15 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.021 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.022 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |