Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Permatomas dokumentų laikiklis, 220 x 240 mm, Volta
| Ilgis (mm) | 270 |
| Plotis (mm) | 247 |
| Aukštis (mm) | 3 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 220 mm |
| Permatomas | Taip |
| Montuojama susiklijuojant | Taip |
| Aukštis | 240 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.025 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.235 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1070 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
