Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Plokščias kampas, 65×130 mm, BRP, juodas
| Ilgis (mm) | 185 |
| Plotis (mm) | 131 |
| Aukštis (mm) | 131 |
| Plotis | 130 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Kryptis | Augošs/lejupejošais |
| Simetrinis | Taip |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Kampo diapazonas | 90 ° |
| Kampo diapazonas | 90 ° |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris | 9011 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Montavimo perforacija apačioje | Ne |
| Gaubtų montavimo metodas | Aptver |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -30 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 90 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.115 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.154 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.878 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 360 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 88.216 |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |