Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
PVC kanalas, 65×100 mm, pagrindas, BRP, RAL9016
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 100 |
| Aukštis (mm) | 65 |
| Plotis | 100 mm |
| Gylis | 70 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Gaubtų skaičius | 1 |
| Su gaminiu pateikiami dangteliai | Ne |
| Gaubto plotis 1 | 80 mm |
| Simetrinis | Taip |
| Stačiakampės konstrukcijos tipas | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9016 |
| Galinės sienos konstrukcija (vidinis šonas) | Nepārtraukts cits profils |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Prijungiamų pertvarų skaičius | 2 |
| Su kanalo sujungimu | Taip |
| Montavimo perforacija apačioje | Taip |
| Gaubtų montavimo metodas | Iekšējais gulēšana |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 5300 mm² |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 8 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 8 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 8.618 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 288 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1600 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 335.176 |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |