Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Rėmas skydeliams, be durų, 5 eilių, Volta
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 880 |
| Plotis | 348 mm |
| Aukštis | 880.5 mm |
| Gylis | 9 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 32 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 882 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.409 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 20 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
