Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Schuko kištukinis lizdas v/t, IP20, Berker, smėlio blizgus
| Modelis | Aizsargkontakts CEE 7/3 / CEE 7/4 (F tips) |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Jungties tipas | Iespiežamā skava |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Su vaikų apsauga | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Ne |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Įrenginio plotis | 61 mm |
| Įrenginio aukštis | 61 mm |
| Įrenginio gylis | 47 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
