Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skaidrios durys, 1 eilė
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 296.5 |
| Įstiklintų durų versija | Taip |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Ne |
| Plotis | 288 mm |
| Aukštis | 296.5 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Paviršiaus tipas | Neapstrādāts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.635 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.6 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 200 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1400 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
