Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skaidrios durys skydams VU60, Volta
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 880.5 |
| Įstiklintų durų versija | Taip |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Ne |
| Plotis | 288 mm |
| Aukštis | 820.5 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Paviršiaus tipas | Neapstrādāts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 285 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 820 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.485 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
