Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skiriamoji sienelė LFF kanalui, 60×90/110 mm
| Ilgis (mm) | 1000 |
| Plotis (mm) | 16 |
| Aukštis (mm) | 47 |
| Aukštis | 60 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 10.9 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1480 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 781.2 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |