Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas iš lakštinio plieno, be mont. pl., 650x500x250 mm, IP65, Orion
| Ilgis (mm) | 250 |
| Plotis (mm) | 500 |
| Aukštis (mm) | 650 |
| Dangčio tipas | Vāks |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 650 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Suprojektuotas gylis | 200 mm |
| Vidinis gylis | 250 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 88 |
| Eilučių skaičius | 4 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 22 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 2 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | I |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 650 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 16 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 710 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 539 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 272 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 16.273 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 8 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
