Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydo padas kabelių užvedimui, 500x150x250 mm
| Ilgis (mm) | 250 |
| Plotis (mm) | 500 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| Modelis | Pamatne pabeigta |
| Medžiaga | Tērauds |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7035 |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 500 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 250 mm |
| Tinka orinimui / nuorinimui | Ne |
| Tinka kabelio nukreipimui | Taip |
| Tinka įrengimui lauke | Ne |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 550 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.63 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 500 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
