Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas iš poliestero, be mont. pl., 650x400x200 mm, IP65, Orion Plus
| Ilgis (mm) | 200 |
| Plotis (mm) | 400 |
| Aukštis (mm) | 650 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 650 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Vidinis gylis | 200 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 72 |
| Eilučių skaičius | 4 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Taip |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | II |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 700 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 415 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 7.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 435 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 715 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.17 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1020 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
