Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vidinės durys Orion skydui, 650×40 mm
| Ilgis (mm) | 348 |
| Plotis (mm) | 598 |
| Aukštis (mm) | 61 |
| Modelis | Iekšējās durvis |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Taip |
| Plotis | 350 mm |
| Aukštis | 600 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus tipas | Neapstrādāts |
| Spalva | Cits |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 610 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 3.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 635 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.65 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 54 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
