Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas Orion Plus su skaidriomis durimis 400x300x200 mm, IP65, be mont. pl.
| Ilgis (mm) | 200 |
| Plotis (mm) | 300 |
| Aukštis (mm) | 400 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Taip |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 400 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Suprojektuotas gylis | 200 mm |
| Vidinis gylis | 200 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1.5 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| Kanalo įvesčių skaičius | 2 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | I |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 7.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 450 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.58 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 96 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1250 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
