Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vidinės durys Orion skydui, 400×300 mm
| Ilgis (mm) | 248 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 37 |
| Modelis | Slēdzenes durvis |
| Įstiklintų durų versija | Ne |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Taip |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 350 mm |
| Gylis | 20 mm |
| EMC versija | Taip |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus tipas | Pulvera pārklājums |
| Spalva | Pelēks |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.8 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.86 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 54 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 690 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
