Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydo padas kabelių užvedimui, 600x150x300 mm
| Ilgis (mm) | 300 |
| Plotis (mm) | 600 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| Medžiaga | Tērauds |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7035 |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 600 mm |
| Tinka orinimui / nuorinimui | Ne |
| Tinka įrengimui lauke | Ne |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 5.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 655 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 293 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 163 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 5.592 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 500 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
