Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL grindjuostinio kanalo dangtis, 20×55 mm, aliuminis
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 20 |
| Aukštis (mm) | 55 |
| Aukštis | 55 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Su kilimo kraštais | Ne |
| Sandarinimo liežuvėlio gaubtas | Nav |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Spalva | Cits |
| Dekoracija | Cits |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.428 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 18 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.7 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2016 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1690 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 902.4 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |