Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL grindjuostinio kanalo pagrindas, 20×55 mm, juodas
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 20 |
| Aukštis (mm) | 55 |
| Aukštis | 55 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Su kilimo kraštais | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Ne |
| Spalva | Melns |
| Pertvarų skaičius | 1 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.28 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 10.09 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1512 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1460 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 463.78 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |