Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Srovėlaidis fazės paskirstymui su pagalbiniu kontaktu, 3P, 1+H, 2+H 3+H
| Ilgis (mm) | 1040 |
| Plotis (mm) | 15 |
| Aukštis (mm) | 35 |
| Fazių skaičius | 3 |
| Polių skaičius | 3 |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 14 |
| Dalies matmenys | 17.8 mm |
| Skerspjūvis | 16 mm² |
| Ilgis | 1000 mm |
| Galima supjaustyti pagal dydį | Taip |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 57 |
| Nominali srovė Iu | 80 A |
| Izoliuotas | Taip |
| Nominali įtampa Ue | 4 kV |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 400 V |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | Ne |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 1000 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.65 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1078 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 91 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 6.88 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1240 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 840 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
