Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Universalus dimeris nuotolinio apšvietimo valdymui, 1000W
| Ilgis (mm) | 98 |
| Plotis (mm) | 87.5 |
| Aukštis (mm) | 84 |
| Veikimo metodas | Cits |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 5 |
| Neryškus fazės dalijimas | Taip |
| Neryškus fazės nutrūkimas | Taip |
| Nuoseklioji užtamsinimo sistema | Taip |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Šviesos vertės atmintis | Taip |
| Naudotinas su mygtuku | Taip |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Ne |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 7035 |
| Permatomas | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 230 V |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 230 V |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 1 mm² |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 6 mm² |
| Įrenginio plotis | 88.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 85 mm |
| Įrenginio gylis | 65 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.314 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.355 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 24 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.905 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 236.72 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |