Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
USB lizdas be c. plokštės, Berker Serie1930/Glass/R.Classic, baltas matinis
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 230 V |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Maks. išeigos srovė | 3000 mA |
| RAL numeris | 9010 |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 34 mm |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.047 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.125 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 80 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.8 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
