Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WTF4000WG Centrinė plokštė lizdui TAE cut-out, Serie 1930 , balta blizgi
| Skersmuo (mm) | 49.8 |
| Ilgis (mm) | 5.2 |
| Plotis (mm) | 49.8 |
| Aukštis (mm) | 49.8 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Centrālā vāka plāksne |
| Panaudojimas | TAE |
| Atraminis žiedas | Ne |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Išvesties kryptis | Taisni |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Su įspaudu | Ne |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Su magistralėmis / sankabomis | Ne |
| Izoliuotos jungtys | Nē |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Su apšvietimu | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 50 mm |
| Įrenginio aukštis | 50 mm |
| Įrenginio gylis | 5.2 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.005 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.073 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 21600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
