Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WDF410863 Kompiuterinis lizdas, UAE, RJ45x2 FTP, kat. 6, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Su gaubtu nuo dulkių | Taip |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 2 |
| Su magistralėmis / sankabomis | Taip |
| Tinka įvairioms jungtims | 2 |
| Uždengtos jungtys | Taip |
| Uždengti korpusai | Taip |
| Įrenginio plotis | 70.4 mm |
| Įrenginio aukštis | 70.4 mm |
| Įrenginio gylis | 45 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.074 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.104 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
