Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Varžtinis gnybtas – saugiklis, 4 mm², G (5×30)
| Ilgis (mm) | 77 |
| Plotis (mm) | 49 |
| Aukštis (mm) | 8 |
| Nominali srovė In | 6.3 A |
| Montavimo metodas | Cits |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 77.2 mm |
| Aukštis | 54.5 mm |
| Gylis | 8 mm |
| Spalva | Pelēks |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.94 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 930 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
