Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Ventiliatorius, 20W, 230VAC, 115m³/h, 250x250x105 mm
| Ilgis (mm) | 113 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 250 |
| EMC versija | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 250 mm |
| Gylis | 113 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.32 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.32 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
