Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Ventiliatorius, 20W, 230VAC, 57m³/h, 150x150x64 mm
| Ilgis (mm) | 71 |
| Plotis (mm) | 150 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| EMC versija | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Gylis | 71 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.3 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 163 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 79 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.792 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
