Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Ventiliatorius 32W, 230VAC, 240m³/h, 250x250x113mm
| Ilgis (mm) | 121 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 250 |
| EMC versija | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 250 mm |
| Gylis | 121 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.8 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.73 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1210 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
