Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Viengubas perjungiklis, montuojamas į gipso kartono sieną
| Svoris (neto) | 0.06 |
| Laidyno sistema | Divvirzienu slēdzis |
| Veikimo metodas | Šūpuļs/poga |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | Ne |
| Svirtelių skaičius | 2 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Nē |
| Apšvietimas | Pēc izvēles |
| Apšvietimo funkcija | Vadība un orientācija |
| Apšvietimo tipas | Kvēlspuldze |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Iespiežamā skava |
| Šildymo jungiklis | Ne |
| Plovimo mašinos jungiklis | Ne |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 41.6 mm |
| Suprojektuotas gylis | 19.5 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Atitinka JK statybos taisyklių M dalį | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.6 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 50 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 227 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
