Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Viengubas klavišas, Berker S1/B3/B7, baltas matinis
| Plotis (mm) | 55 |
| Aukštis (mm) | 55 |
| Modelis | Viendaļīgs šūpuļš |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Plotis | 55.7 mm |
| Aukštis | 54.9 mm |
| Gylis | 22 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.013 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 69 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.177 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 150 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 227 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.005 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 180.1 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
