Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vyniojamas kanalas, PVC, 7×12 mm, baltas, RAL9010
| Ilgis (mm) | 1000 |
| Plotis (mm) | 12 |
| Aukštis (mm) | 70 |
| Aukštis | 7 mm |
| Plotis | 12 mm |
| Ilgis | 20000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 84 mm² |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Spalva | Balts |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Dangčio modelis | Ar plēves eņģēm |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Taip |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Pristatoma su ritiniu | Taip |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 410 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.56 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 720 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1125 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 81.16 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |