Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WDF4800PW1 Lizdas garsiakalbiui, 2 kont., Berker, baltas matinis
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Panaudojimas | Skaļruņu savienojums |
| Atraminis žiedas | Taip |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Išvesties kryptis | Taisni |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Su įspaudu | Ne |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu un skrūvi |
| Tinka įvairioms jungtims | 1 |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Uždengtos jungtys | Ne |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Su apšvietimu | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 45 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 70.5 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 70.5 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.064 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.64 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 354 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 452 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 254 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.6 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1840 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 244.036 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
