Apkures aktuators 6 kanāli, 24/230V
| Garums (mm) | 68.4 |
| Platums (mm) | 71 |
| Augstums (mm) | 89.8 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Koriģējošais mainīgais konsekvents | Jā |
| Mainīgās komutācijas koriģēšana | Jā |
| Vārsta aizsardzības funkcija | Jā |
| Manuālais slēdzis | Jā |
| Pārslēgšanas strāva (pretestības slodze) | 0.16 A |
| Izeju skaits | 6 |
| Maksimālā izejas strāva | 0.16 A |
| Pārslēgšanas spriegums | 24 V |
| Pārslēgšanas spriegums | 230 V |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.27 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 117 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.276 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 364 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 247 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.084 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1138 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 193.016 |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |
