Sienas montāžas kaste 4 mod
| Garums (mm) | 88.5 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 151.7 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cits |
| Iekšējais dziļums | 85 mm |
| DIN sliede | Nē |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP31 |
| Augstums | 157 mm |
| Platums | 104 mm |
| Dziļums | 89 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 89 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 104 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.369 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 118 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 99 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.408 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 9 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 316 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 4.041 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 119.984 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
