Āra sadale Vector v/a IP65, 1×12 mod
| Garums (mm) | 151 |
| Platums (mm) | 310 |
| Augstums (mm) | 302 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cits |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Iekšējais dziļums | 151 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Izturīgs pret UV starojumu | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Augstums | 302 mm |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 151 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 151 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 302 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.919 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.895 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 51 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Mērījumu rasējums (.dwg) | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |
