Kabeļu blīvslēgs, IP65, M32
| Svars (neto) | 0.7 |
| ETIM klase | EC000441 Kabeļu blīvslēgs |
| Vītnes tips | Metrika |
| Nominālais vītnes izmērs metriskais / PG | 32 |
| Piķa pavediens | 1.5 mm |
| Vītnes garums | 10 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 36 mm |
| Sešstūra leņķa dimensija | 36 mm |
| Piemērots kabeļa diametram | 15 mm |
| Piemērots kabeļa diametram | 21 mm |
| Materiālu kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Bez halogēna | Jā |
| Pastiprināts ar stikla šķiedru | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Triecienizturīgs | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Lieces rādiusa aizsardzība/trompetes uzliesmojums | Jā |
| Ar fiksatoru | Jā |
| Atvēršanas fiksēšana | Nē |
| Modelis | Taisni |
| Vairāku blīvējumu laukums | Nē |
| Plakana kabeļu sakabe | Nē |
| Ar sasprindzinājuma mazināšanu | Jā |
| Atdalāms skrūvju blīvslēgs | Nē |
| Darba temperatūra | -20 °C |
| Darba temperatūra | 100 °C |
| Sprādzienpārbaudīta versija | Nē |
| Bijušās zonas gāzei | Nav |
| Bijušās zonas putekļiem | Nav |
| Bruņotiem kabeļiem | Nē |
| Pārbaudīts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 480 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 136 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 77 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3600 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
