Automātiskais slēdzis 1P 15kA D-125A 1,5M
| Garums (mm) | 72 |
| Platums (mm) | 26.55 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Atbrīvošanas raksturojums | D |
| Polu skaits (kopā) | 1 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 1 |
| Nominālā strāva | 125 A |
| Nominālais spriegums | 415 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V | 15 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 15 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V | 15 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V | 15 kA |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Strāvas zudums | 9.93 W |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1.5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 50 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 70 mm² |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.256 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.24 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.115 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1512 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 241.76 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |